Starší rozhovory s Tomem Feltonem- mix

23. dubna 2007 v 18:40 | Sep |  Extra
Našla jsem na netu mnoho různých a velmi zajímavých rozhovorů s Tomem. (Jedná se však o období mezi natáčením HP3 a někdy po natáčení). Něco málo jsem tedy přeložila a už předem se omlouvám za kvalitu překladu :-) ale snad to tak hrozné nebude..... a všichni to ve zdraví přežijete.......
Co tom "prásknul" na své herecké kolegy?
Četl knižní předlohu Harryho Pottera?
Co si vlastně myslí o své roli?
A CHCETE VĚDĚT VÍC? TAK SE DEJTE DO ČTENÍ..........

ŠÍLENÉ ŽERTÍKY
* "Daniel Radcliffe je velký vtipálek! Měl ve zvyku měnit lidem v mobilech nastavení do nějakého divného jazyka, podobného Turečtině. Byly tady také momenty, kdy vám mohlo téct pití malými dírkami ze dna!" svěřuje se Tom.
* Můžeš nám alespoň prozradit, jak se charakter Tvé role ve třetím filmu změnil?
Tom: (se směje) Bohužel, tohle Vám nemůžu povědět! Tak dobře, když na tom trváte, prozradím Vám z filmu jednu věc, ale to bude všechno. Ve třetím díle má Malfoy jinak upravené vlasy. Už je nemá ulízané gelem dozadu. Byl to nápad režiséra a já nemůžu říct, že by mi to vadilo. Aspoň tak trávím méně času při make-upu.
* Četl jsi všechny knihy od JK Rowlingové?
Tom: Stydím se to přiznat, ale ne. Na rozdíl od většiny herců preferuji je nečíst, protože se domnívám, že by to nějak mohlo ovlivnit mé hraní. Chci hrát roli Malfoye tak, jak je napsaná ve scénáři, ne tak, jak ji psala paní Rowlingová. Možná si knihy někdy přečtu, ale teď ke čtení moc netíhnu.
* PRAVDA O DRACOVI:
"Nemám rád postavu Draca," říká Tom. "Na vysoké se chci stát studentem se zaměřením na rybářství. Navíc, moje vlasy jsou hnědé a nepoužívám na ně tuny gelu.
*Kolik gelu máš na hlavě?
To mi povídej! To není gel, to je cement! Asi hrnec denně.
* Je to zábava hrát záporáka?
Určitě. Je to trochu těžší, protože když si někdo představí Harryho Pottera, tak si vzpomene spíš na klaďasy. Ale myslím si, že Draco je opravdu malý protivný snob!
(JE OPRAVDU ZAJÍMAVÉ, JAKÝ MÁ TOM NÁZOR NA SVOU POSTAVU :-) MOŽNÁ, ŽE SE PO NATOČENÍ ŠESTÉHO DÍLU ZMĚNÍ.......JÁ SE TAK TĚŠÍM, A TO JEŠTĚ V KINĚ NEMÁME ANI PĚTKU :-D )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 miška miška | 19. července 2007 v 22:50 | Reagovat

máš ten ten bloíg pod sluncem hezčí jsem neviděla je strašně moc krááááááááááááááááááááááásnje dala bych ti za to 1+++++++++++++++++++++++++++++++++++ a několikrát podtržená

2 pimpinela pimpinela | E-mail | Web | 27. září 2007 v 0:23 | Reagovat

To mi povídej! To není gel, to je cement! Asi hrnec denně. táto veta ma veľmi rozosmiala. Tak to ti vyšlo Tom !!!:)))))))))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama