Září 2007

Chůvička

23. září 2007 v 20:30 | Sep |  Jednorázovky
Tramtadadáááá!!! Nová povídečka je na světě!! A hlavní postavou nebude nikdo jiný, než náš milovaný Draco!!!! Takkže doufám, že se bude povídečka líbit.....
* Žánr: komedie/parodie+ troška romantiky..... :-D
* Délka: dlouhé :-D (1810 slov)
(P.S- limit je 5 komentů, ale snad to pro vás nebude zas až taková hrůza...)

Lucius or Draco???

22. září 2007 v 18:25 | Sep |  Interactive
Toť otázka! Koho máte raději- Luciuse nebo Draca? Otce nebo syna? Hrozně mě zajímají vaše odpovědi, protože výběr není jednoduchý. Kdo si získal vaše srdce a proč?

Poznej postavu 2.

22. září 2007 v 17:05 | Sep |  Interactive
No, určitě jste si všimli nového designu- tak snad se vám líbí. (Ikdyž se zde dlouho neohřeje- protože je až strašně přeslazenej a já raděj ty tmavý laye.)
Takže, abyste se nenudily, tak vám sem dávám takovou malinkou soutěž. Kdo je na obrázku????
* Vítěz si může nadiktovat, jakou povídku mu mám napsat. (Může si vybrat postavy, žánr a popř. i téma, nadpis atd.)!!!
P.S. Zítra konečně zveřejním další povídku- jedná se o jednorázovku a těšte se na pořádnou komedii!! :-D

ZUŘÍM!!!!!

16. září 2007 v 17:57 | Sep |  Nástěnka
Lidi, podívejte se na blog http://harry-mishel.blog.cz !!! Autorka tam pod svým jménem vydává moje povídky (přesněji drabble- Dracovo trápení, a jednorázovky- Nahoře bez, Zatracená kniha! a ještě k tomu 1. kapču žijeme jen jednou!!!!) Teprve před pár minutama jsem to zjistila a stále jako vyjevená si čtu své zkopírované povídky (i s některými hrubkami, které jsem později opravila) a absolutně nechápu o co autorce blogu jde- jaký má její blog vlastně smysl, když si zkopíruje cizí povídky a pak je vydává za vlastní. Ach jo!!!
Jak byste reagovali vy, kdyby se vám něco podobného stalo????

Tom na různých akcích (2007)

15. září 2007 v 19:21 | Sep |  Tom
Ano, Tom mánie pokračuje :-D
* Například tady na předpremiéře filmu The Heartbreak Kid - VIP Screening máme možnost shlédnout úplně čerstvé fočky Toma ze 13. září:
Ach jo, já ty jeho blonďaté vlásky miluju!!!!!!
* Dále pak tu máme spoustu fotek z Dětské nemocnice v Denveru, kde se s pacienty nechali vyfotit Tom, Devon Murray (Seamus) a Jamie Waylett (Crabbe)- totky z této dobročinné akce najdete TADY
* A nakonec pár videí z premiér HP5, kde Tom MLUVÍ FRANCOUZSKY!!!!!
Slyšeli jste někdy něco úžasnějšího??? Já ne. :D Ten jeho roztomilý akcent............hmm- on je celý roztomilý. (P.S- To druhé videiko je prodloužená verze, kde se mi líbí moment cca 0.35, kdy neví, komu se má podepsat dřív :-)
* A to je prodnešek ze světa Toma Feltona vše. Ale nebojte, já se vrátím!!! :D

Tom na 2007 Junior Carp Tournament's

15. září 2007 v 17:40 | Sep |  Tom
* Krátké videiko: ZDE
Pro žádného fanouška Toma není novinka, že je blázen do rybaření. Proto jsem přidávám z letošního ročníku pár foteřek (a nebude chybět ani video). :-)

HP5- recenze a wally

15. září 2007 v 16:25 | Sep |  Zmijozel
Táákže- přináším novou sbírku wallů (vše samozřejmě se zmijozelským tématem) a taky jsem naskenovala recenzi k HP5 z časopisu Premiere, kde si můžete přečíst, jaký že mají názor na pátý díl.
A co vy??? Jak se vám líbil pátý film??? Byli jste taky tak unešeni ze závěrečné bitvy Brumla vs. Voldík??? Já teda jo. :-D

Hurááá!!! Prázdniny už skončily!!!!

14. září 2007 v 17:48 | Sep |  Nástěnka
Ne, nebojte- nezbláznila jsem se. Nadpis nemá nic společného se školou, nýbrž s půstem bez PC. Ani si snad neumíte představit, jaké je to strávit prázdniny bez internetu, bez přátel, které máte kilometry daleko atakdále. Prostě HRŮZA!!!! Ale teď je už tomu "bohudík" konec.
Tak tedy, ti z Vás, kteří to tady už nadobro neopustili a stále se vracejí, nechť nastraží uši- neboť již tento víkend začnu přidávat nejen nové články se Zmijozelu (hlavně tedy s Tomem- jelikož toho za prázdniny dost stihl a já mám pro vás i supr videika a scany), ale hlavně- ZAČNU S DOPISOVÁNÍM NOVÝCH KAPITOL (hlavně těch rozepsaných- tj. Pure Blood, Black & White, Trest apod.) možná se i dostane na jednorázovky.
* TAKŽE TI Z VÁS, KTEŘÍ SI CHTĚJÍ UŽ KONEČNĚ NĚCO DOČÍST Z MÉ TVORBY, AŤ MI PÍSNE, JAKÁ POVÍDKA BY MU UDĚLALA NEJVĚTŠÍ RADOST!!!!* Takže pište, pište!!
A ještě něco- jsem ráda, že jsem zpět. :-)