Říjen 2007

Malfoyovy blond vlasy...

27. října 2007 v 23:01 | Sep |  Jednorázovky
Nečekaná jednorázovka, která vznikla díky jednomu komentu. :-D
VĚNOVÁNO MIRAELLE a všem, kteří si dodneška mysleli a psali o Dracovi, jako peroxidovi :D VŠECHNY FANYNKY TÉTO ÚŽASNÉ HLAVINKY, SPOJME SE!! *Muhehe*
Prosím o komenty, jinak si mě nepřejte!! :-D

Rande... again

27. října 2007 v 17:50 | Sep |  Povídkový opar
Nečekané pokračovaní... přeji příjemné čtení. :D
Dešťové kapky dopadaly na skleněné tabulky oken bradavického hradu. Jemné ťukání provázelo také hovor zamilované dvojice, která se pohodlně vyvalovala na obrovské posteli.
"Skvělý nápad použít Potřebnou místnost," pravila zrzka svému příteli a přitulila se blíž k němu.
"Vynikající," přitakal blonďák.
Nebelvírka se zasmála a ruka jí vystřelila k zmijozelovu boku. Strašně se bavila Dracovou reakcí, jak se snažil zůstat dokonal klidný, ikdyž moc dobře věděla, že je lechtivý. Blonďák však na nic nečekal a dal se do útoku také. Zanedlouho byl slyšet hlasitý smích. Ginny se strašně smála, snažila se vyvléct z přítelova sevření, ale nešlo to. Celé tělo ji už od smíchu bolelo, začala těžce kašlat, otevřela ústa a … místo doušku vzduchu ucítila chtivý jazyk, který ji přejel po patře.
Vůbec si neztěžovala, né, že by mohla dýchat, ale kdo by se v téhle situaci zabýval kyslíkem. :-) Prohrábla blonďákovy sametové vlasy a přitáhla tu úžasnou zmijozelskou hlavinku blíž k sobě. Oba byli natolik soustředění jeden na druhého, že nezaregistrovali podivný zvuk.
Když se asi po půl hodině od sebe odlepili (a to jen díky tomu, že Ginny nedostatkem kyslíku už začala omdlévat), potřebovali po této náročné činnosti doplnit kalorie.
K tomuto účelu se Ronaldova bonboniéra hodila jako stvořená.
Ginny otevřela obdélníkovou krabici a rozbalila jeden bonbón ze zlatavého celofánu. Půlku ukousla a ta druhá putovala k Dracovi.
"Mňam, nugát," pochvalovala si zrzka.
"No, je vidět, že se bratříček plácl přes kapsu," zakřenil se Draco a doplnil "V rámci možností." Ginny ho přetáhla jedním z polštářů a pustila se do bonboniéry sama.
Tentokrát si vybrala čokoládový a schválně před zmijozelem sehrála divadýlko.
"Mmm… ten je ale výborný," lehounce šeptala a pomalu ujídala z pochoutky. Schválně nechala čokoládu roztát, takže měla od čokolády nejen rty, ale i prsty.
Zmijozel se opět chytil na udičku. Vzal rusovlásčin ukazováček od čokolády do úst a důkladně jej olízl, stejnou techniku aplikoval i na rusovlásčiných rtech. Poté se přesunul k jejímu oušku a zašeptal:
"Dostal jsem tě."
Ginny se na něj nechápavě podívala.
"Hezká scénka u jezera. Snažila jsi mě jen dát dohromady s tvým tupohlavým bratrem, že?" a upřeně se jí podíval do očí.
Nebelvírka kývla.
Blonďák se samolibě usmál.
"Doufám, že se ti ta kytice ode mě líbila. Pugét růží nedostaneš každý den."
"Mám je na nočním stolku. A na častější obdarovávání bych si taky nestěžovala," mrkla na něj.
"Weasleyová, Weasleyová, řekl ti někdo, že se chováš jak proradná zmijozelka?" Předstíral pohoršení blonďák a přitáhl si dívku k sobě.
"Malfoy, Malfoy, a řekla sem ti někdy, že o tom Moudrý klobouk dosti uvažoval?" prozradila Ginny své malé tajemství a převrátila překvapeného blonďáka na postel.
Chystala se ho políbit, ale znovu zaregistrovala ten podivný zvuk.
Strhla Dracovi košili.
*
…Ehm, ehm, ehm…..
RONALDE WEASLEY!!!!!

Rande ve třech

26. října 2007 v 12:12 | Sep |  Povídkový opar
Další můj pokus...buď je to delší drabble, nebo hodně malá jednorázovka....vyberte si :-) Hl. postavy: můj nej pár + jeden žárlivý bratr.
"Ginger, co to má zna….." dívá se zmateně blonďák za mé rameno, ale já ho nenechám domluvit a umlčím ho polibkem. Přitáhnu si jeho hlavu blíž k mé a volnou rukou mu provokativně sjedu na pozadí. Cítím, jak se uměje a nezůstává pozadu… ruce mi obtočí kolem pasu, zmenší i tak malou mezeru mezi námi a dlaněmi mi přejíždí po kyčlích až k zadečku.
"Ehm, ehm.."
Na nezvaného návštěvníka si vzpomenu až tehdy, když mě jeho ruka vyškubne z Dracova náručí. Oba rivalové se propichují nenávistnými pohledy. Na jedné straně Draco, kluk s nejkrásnějšíma očima pod sluncem, na druhé můj starší bratr a ochránce.
Popadnu Draca za paži a společně se procházíme kolem jezera, s mým věrným stínem v patách.
"Máš nějaký problém Weasley?" zeptá se rozhořčeně blonďák, kterému už pomalu začíná nebelvírský zrzek lézt na nervy. Upřímně, ani se mu nedivím.
"Ty jsi ten problém Malfoyi. Co chceš po mé sestře?" vyjekne naštvaně Lonánek. A vypadá to na pořádnou hádku.
"Ale no tak kluci, chovejme se přiměřeně svému věku," snažím se zažehnat počátek katastrofy. A rychle musím přejít na nějaké nové téma.
"Co říkáte na famfrpál? Zítra se hraje zápas mezi Kudleštími kanonýry a Montroseskými strakami."
"No je přece jasné, že kanonýři vyhrají!" odpověděl sebejistě Ron a podíval se na mě, jako bych mu to měla odsouhlasit.
Nevzmůžu se však ani na odpověď, když blonďák, stále držící mou ruku, hlasitě zaprotestuje.
"Pche… zítra tak akorát dostanou na prdel. Straky je úplně rozstřílí."
"Nerozstřílí!"
"Rozstřílí!"
Ále, ne! Že já blbec s famfrpálem vůbec začala! Teď už je nedokážu zastavit…dohadují se a co je nejhorší, já stojím mezi nimi. Už ani nevím, jak dlouho tu stojíme- deset minut, hodinu?
Kap, kap….
Začíná pršet. Podívám se na ztemnělé nebe a v duchu proklínám každou dešťovou kapku, která mi rozmazává pracné líčení, bratra, který mě má pořád za malou holku a kluka, který myslí jenom na sebe… podívám se na stále se dohadující mladíky a rozzuřeně zařvu:
"TAK UŽ DOST, VY PITOMCI! Hádáte se tady kvůli maličkostem, ale který z vás dvou myslel na mě? Kdo bere ohledy na mě?" zašeptala poslední větu. Ale nebyla by dcera Molly Weasleyové, aby neudělala pořádnou scénu.
"JDĚTE OBA K ČERTU! CHOVÁTE SE HŮŘ JAK USMRKANÍ PRVÁCI. A ANI JEDEN Z VÁS MI NESTOJÍTE ZA TO!" naposled zařvala, otočila se a pomalu kráčela směrem ke vstupní bráně hradu.
Oba zmáčení mladíci se na sebe podívali. Teprve až teď jim došlo, že všechno zpackali a vůbec, že prší.
Stáli nervózně naproti sobě, blonďák si prohrábl zmáčené prameny blonďatých vlasů, zatímco zrzek se díval na špičky svých okopaných bot. A pak že sebe dostal.
"Ehm, Malfoyi, tak tohle jsme pos…"
"Podělali," dořekl za něj blonďák a kývl k souhlasu.
"Zítra jí pošlu soví poštou kytku," pravil jako mimochodem.
" A já ji po večeři dám bonboniéru. Miluje čokoládu," napadlo Rona.
"No, myslím, že pak už by nám mohla odpustit," lehce se zakřenil Draco. Ron také neodolal. Pak se oba otočili ke své milované osobě…která už málem stála u vstupních dveří!
"GINNYYY!!" zařvali jako jeden muž a pelášili k rusovlásce.
*
Jmenovaná se zastavila.
A mladíci neměli šanci zahlédnout výraz její tváře.
Usmívala se.
Vyšlo to… :-D

Drabble- Nesnáším mudly...

25. října 2007 v 18:56 | Sep |  Povídkový opar
Opět další blbinka pro zasmátí, snad :-D Sice jsem se do sta slov nevešla, ale co už...
Nesnáším mudly. Stačilo by mi pár Avad a skoncoval bych to s nima. Jednou provždy. Takhle mě mučit! Stejně tak i ta malá zvrhlá osůbka vedle mě. Absolutní opak mě samotného. Někdy mám chuť jí zakroutit tím jejím svůdným krčkem, ale byla by ho škoda. Navíc s ním můžu provádět daleko příjemnější věci, například ho posypat drobnými polibky, až moje zázvorová panenka sténá rozkoší a dožaduje se větší pozornosti ostatním částem jejího roztouženého těla. Mudlové jsou tak zvrhlí… stejně jako ona.
"Draco, ty brečíš?"
"Kde jsi na to přišla Weasleyová. Máš snad vidiny? Malfoyové nikdy nepláčou!" povím ještě stále se trochu chvějícím hlasem a stírám pár titěrných slaných kapek z mé tváře.
Ta potvůrka mi neodpoví, jen se vševědoucně pousměje a přesune se z druhého konce gauče přímo do mé náruče. Přitulí se a pak mi potichu šeptne do ouška:
"Dobře miláčku, příště už si Titanic nepustíme, ani žádný podobný film.Ano?" a lehounce mne líbne na špičku brady.
Přece jen ta Weasleyová není tak hrozná…a mudlové vlastně taky. :D
*
"Tak proč, Ginger! Tak proč musel Jack umřít?"

Tom, Tom a opět Tom :-)

24. října 2007 v 21:10 | Sep |  Tom
Tentokrát na Kids Choice Adwards07. A nějaké fotečky k tomu:
(Kdyby měl v HP6, ještě tak o dva cenťáky delší vlasy, tak tam poslintám celé kino :-D )
A navíc jako bonus ÚŽASNÉ video z této akce, kde se reportér ptá Toma, co si myslí o homosexualitě Brumbála:

Dotazník Draca Malfoye

21. října 2007 v 21:40 | Sep |  Jednorázovky
Konečně sem ji přidala! Neobvyklá povídka s neobvyklými postavami. :D Draco/Minerva a mnoho dalších....
Věnováno Šarlot a Miraelle, mým inspiracím :-)
P.S. Je to DOSTI ujeté, tak pište, co si o tom myslíte...

Nový lay, už pokolikáté???

20. října 2007 v 21:58 | Sep |  Nástěnka
Ano, ano, ano! Opět mě popadlo šílenství jménem neustálé proměny laye. Dnes u mě tato nemoc znova vypukla, můj bloček z obrazovky volal: "Změň mě, chceš to!" a já... neodolala. Celý den jsem se piplala v všech možných i nemožných grafických editorech a výsledek už můžete posoudit sami. :-)
Obrázek v záhlaví je ze stránky deviantart, strašně se mi líbil (chtěla jsem dokonce Herm na obrázku změnit v rusovlásku, však vy víte v koho :D... ale raděj sem to nechala tak, jak to bylo- máte štěstí fanouškové páru Draco/Hermiona!!
P.S- Zítra se můžete těšit na zbrusunovou jednorázovku... nechte se překvapit. :D

Drabble- Konec Draca Malfoye :-D

18. října 2007 v 18:33 | Sep |  Povídkový opar
Tento týden absolutně nestíhám, takže posílám alespoň takovou malou blbinku na pobavení :-)
Tohle je můj konec. Že já hlupák se vždycky nechám od té zrzavé potvůrky přemluvit. Svítící monstrum vypadá skutečně děsivě, nechápu, jak se mohou mudlové tak bezstarostně vydat vstříc smrti. Nastupuji.
"To bude jízda!" výská vedle mě to pihaté monstrum a na okamžik řeším dilema, zda ji uškrtit, či políbit.
"Stačila by jedna dobře mířená Avada," radí mi moje zvrácené alter-ego. Stačí však jediný pohled na rozesmátou Nebelvírku, načež radikální návrh zavrhnu.
Monstrum se pomalu rozjíždí. Loučím se se životem.
Zrychlíme a můj pracný účes je již minulostí.
Začínám zelenat.
Ginny moji barvu zaregistruje.
"Draco, vždyť je to jen centrifuga."
Neudržím to…
"Dracoooo!!!!"
ENDE :-D

S.O.S

18. října 2007 v 18:29 | Sep |  Nástěnka
Tak jsem se rozhodla, že pro zvýšení kvality mých povídek, by bylo rozumné zažádat o výpomoc beta-readera. Takže, pokud by se našel opravdu odvážný člověk :-D který má pevné nervy, ať mi rozhodně napíše.
Nebo raději... doporučte mi nějakého. Rozhodně by to měl být člověk, který nejen zvládá perfektně pravopis, ale poradil by mi i s obsahem (např. časování, děj apod.).
JEŠTĚ JEDNOU DÍKY!!! :-)

Jahodový polibek

15. října 2007 v 21:01 | Sep |  Jednorázovky
Tahle povídka vznikla zničeho nic- měla jsem dnes dosti ponurou náladu, která se zpočátku v příběhu projeví. Ale stejně nakonec skončí vše dobře. Na můj vkus je tahle povídka až moc sladká- takže pozor cukrovkáři :-D No uvidíte.......Doufám, že se bude líbit.
Hlavní roli zde má moje oblíbená dvojice Draco/Ginny................. a každý koment potěší :D

Minulost se vrací, 1. část

12. října 2007 v 14:12 | Sep |  Jednorázovky
Tohle tady mělo být už včera, ale zase mi blbl blog, takže ji tu máte až dnes. :-)
Mám pro vás jednu jednorázovku (která bude na 2. části), kde hlavní postavou bude Bellatrix. A o co vlastně jde? Tuhle povídku jsem stvořila jen a jen proto, abych si na ní natrénovala své první lechtivé scény :D takže, RATING JE MINIMÁLNĚ OD 15 LET!!! (Ikdyž je to asi zbytečné a přečte si to každý). :D Patří do žánru depresivní/psychologické/možná i romantické. No, je to úplně něco jiného, než jste ode mně zvyklí, tak snad se vám to bude líbit. A děkuju za komenty!! :)

NS- 2. KAPITOLA- Začátky bývají těžké.....

8. října 2007 v 19:16 | Sep |  Neverending story
V rekordní rychlosti přináším druhou (a opět dlouhou :-) kapču Nekonečného příběhu. A doufám, že se Vám bude líbit jako ta předchozí, ale nejsem si jistá, no.....
A co se v ní tentokrát dozvíte? Tahle kapitola Vám plně objasní situaci, ve které se Ginny a Draco nachází. Jak to, že Brumbál žije? (V první kapitole jste si odhlasovali, že bude Draco nestálá osoba s různými emocemi- prostě takový, jak má být :D Takže se nám Dráček trochu vyraplí, Ginny zasměje..........no uvidíte.) A NEZAPOMEŇTE HLASOVAT POD POVÍDKOU!
(P.S- Trochu si upravuji, tentokrát hlavně věk vedlejších postav, podle potřeby- uvidíte...)
* A POKUD CHCETE DALŠÍ KAPČU CO NEJDŘÍVE, LIMIT JE 7 KOMENTŮ!! (A nemyslete si, že jsem nějaká vyděračská mrcha . Ale vlastně sem :D

NS- 1. KAPITOLA- Jak to všechno začalo....

7. října 2007 v 15:46 | Sep |  Neverending story
Zdravím, mám tady pro Vás novou kapitolovku!
Hlavními postavami je opět má oblíbená dvojice- Draco Malfoy/Ginny Weasleyová. Nepíšu zde nic bližšího, jelikož vše záleží na Vás (žánr, jak se budou chovat postavy, kam bude směřovat děj)- TAKŽE HLASUJTE V ANKETÁCH POD POVÍDKOU, záleží jen na vás, jak se bude povídka vyvíjet.
Malé upozornění: Rating první kapitoly bude od 12 let!
(Malá poznámka nakonec: Povídka se jen v něčem shoduje s HP6- Brumbál je mrtvý, ale Snape i nadále učí!)
* Přeji příjemné čtení. :-D