NS- 1. KAPITOLA- Jak to všechno začalo....

7. října 2007 v 15:46 | Sep |  Neverending story
Zdravím, mám tady pro Vás novou kapitolovku!
Hlavními postavami je opět má oblíbená dvojice- Draco Malfoy/Ginny Weasleyová. Nepíšu zde nic bližšího, jelikož vše záleží na Vás (žánr, jak se budou chovat postavy, kam bude směřovat děj)- TAKŽE HLASUJTE V ANKETÁCH POD POVÍDKOU, záleží jen na vás, jak se bude povídka vyvíjet.
Malé upozornění: Rating první kapitoly bude od 12 let!
(Malá poznámka nakonec: Povídka se jen v něčem shoduje s HP6- Brumbál je mrtvý, ale Snape i nadále učí!)
* Přeji příjemné čtení. :-D

***************************************
"Pitomče!"
"Krvezrádkyně!"
"Fretko!"
"Veverko!"
"Peroxide!"
"Pihatko!"
"Malfoyi." *ušklíbla se* nebelvírská šesťačka na o rok staršího primuse. Nezáleželo jí na tom, kolik bodů jí po téhle hádce strhne. Jediné, čeho chtěla docílit, bylo vítězství. Vítězství v této hádce.
"Malfoyi? To má být nějaká nadávka? Nějak nám měkneš WEASLEYOVÁ," tvářil se pobaveně zmijozelák.
"To mi ale ovšem nezabrání v tom, abych odebral nebelvíru 20 bodů, za nevhodné chování," a uculil se na drobnou rusovlásku.
Ta jen vzdorně pohodila hlavou a znechuceným hlasem řekla:
"Klidně si posluž, když se na nic lepšího nevzmůžeš." A směřovala si to co nejdál od toho "zmijozelského blbečka".
Nechápala, co se to s ní v poslední době děje. Jindy tak nekonfliktní holka, se už od začátku nového školního roku pohádala s kdekým. Ale nejčastěji s Malfoyem. Ještě minulý rok by ho okázale ignorovala, ale teď.
Rusovláska si v duchu povzdechla.
Teď, když už Harry chodí oficiálně s Changovou, vylévá si zlost na každém. Včera se dokonce pohádala i s Hermionou. Ale s Malfoyem, to je něco jiného. Je to už skoro rituál, droga- to vzrušení, boj o moc, práce intelektu, aby jeden dostal druhého na lopatky. Bez denní dávky hádek s Malfoyem, by už Ginny snad nefungovala. Ona měla pro své výbuchy opodstatnění, ale co Malfoy? Jaký může mít on důvod k tomu, aby se do ní neustále navážel? No je tohle normální?
"No jasně že ne, Malfoy vlastně nikdy normální nebyl," usmála se v duchu. Právě odbočovala za roh, když se z konce chodby ozvalo:
"Už máš dost Weasleyová, že? Jdeš se vybrečet ke svému velkému pihatému bratříčkovi, co?"
Ginny se zastavila.
"Tak dost!Tohle už vážně přehnal," *naštvala se* obrátila se a kráčela to přímo k o hlavu většímu blonďákovi.
"Tak tohle si přehnal. Co si to k sakru dovoluješ?" zasyčela na něj takovým způsobem, že by se velká polovina Zmijozelu za tenhle tón stydět nemusela.
"Ale, ale, pihatka se nám nějak rozohnila," odpověděl jí na to Draco a nezkoušel už ani skrýt velké pobavení z její reakce. A pozorně si Ginny prohlédl.
Pár nezkrotných pramenů barvy ohně jí překrývaly tvář, vlasy celkově měla rozcuchané, růžové rty měla sevřené do rozzlobené grimasy a zelené oči ho zlostně propichovali, přesto si nemohl pomoct a musel uznat, že vypadá nesmírně přitažlivě.
"Stop. Stop. Zmlkni mozku. Je to krvezrádkyně," napomínal se Draco a přestal na ni zírat.
Ani si neuvědomil, že nebelvírka rozpřahuje ruku, když ho najednou probudila z přemýšlení facka. Nebyla nějak velká, ale dobře mířená a postižené místo ihned zčervenalo.
Ublíženě se na ni podíval a chytl se bolavého místa.
"Tak co, už je ti líp?" odsekl naštvaně.
"Doufám že jo, protože to je naposled, co ses mě dotkla," pokračoval a přidával na intenzitě hlasu.
"No, nebylo to špatný. Ale co když bych si to chtěla ještě zopakovat," odpověděla mu výsměšně Ginny. Dracovi její výsměšný tón neušel.

"Tak tohle tedy ne holčičko. Uvidíš, s kým máš tu čest."

Draco už ani vteřinku neváhal. Stačilo udělat jen jeden krok a popadnout nebelvírku za zápěstí.
Ginny se polekala, měla však svou hrdost a nezačala panikařit. Pokoušela se blonďákovi vysmeknout. Ovšem bez úspěchu držel jí příliš silně.
"Dokazuješ si Malfoyi, že si velký silný chlap? Jinak to v boji s Harrym nikdy nedokážeš. Jsi politováníhodný ubožák!" zakřičela na něj. Ale vzápětí si uvědomila svoji chybu. Malfoyův stisk ještě zesílil. A ona začala panikařit.
To Draco, byl na tom jinak. Zmítal se někde mezi zuřivostí a touhou. Chtěl ji zlomit, pokořit, chtěl ji……………políbit. Byla u něj tak blízko stačilo sehnout hlavu a její rty utopit v těch jeho. Cítil její prsa na své hrudi, stačilo jen dát nohu mezi její, roztáhnout ji a tvrdě si ji vzít. Tady a teď! Jeho mozek si dal dovolenou. Už se rozhodl……
"Pane Malfoyi!" ozval se za zády hlas.
"Buďte tak laskav a pusťte slečnu Weasleyouvou, měl bych pak s její mrtvolou spoustu papírování," dodal jakoby nic profesor lektvarů.
"Tohle je potřetí za tento týden, co sem vás napomenul. Hlaste se proto dnes v osm hodin v mém kabinetě pro trest." A spokojeně odešel.
Draco se ještě pořádně nevzpamatoval ze Snapeovi přepadovky. Nevnímal třesoucí se dívčí tělo, až sykot ho dostatečně vrátil do reality.
" Jau.To bolí. Malfoyi, pusť mě," uniklo naštvaně Ginny ze rtů.
Draco povolil sevření, až ji pustil úplně. Teprve teď si všiml jejích očí, plných pohrdání a červených pruhů kolem paží. Uvědomil si, že jí ublížil. Ale věděl, že je to i její chyba, neměla ho dráždit.
"U Godrica Nebelvíra! To je opravdu výborné. Trest ze Snapeem a s Malfoyem. Já asi hodím marod," začala hořekovat malá nebelvírka.
" Nedělej tady scény Weasleyová. Já nejsem taky nijak nadšen. Takže když mě omluvíš, rád se vzdálím od tvé ctěné společnosti, mám i jiné věci na práci, než poslouchat tvoje fňukání," a bez okolků se vypařil.
Ginny zírala na prázdné místo, kde před pár vteřinami stál zmijozelský prefekt.
A uvědomila si, že prohrála- setřel ji jako malou blbou holku! To jí na náladě nepřidalo a naštvaně odkráčela do dívčích ložnic.
**************************
"Trole."
"Ropucho."
"Dračí truse."
"Ehm…..Veverko," přemýšlel chvíli Draco.
"Mám tě! Tohle si mi už dnes říkal," zašklebila se vítězně Ginny. Skóre bylo 1:1. Ginny se chtělo výsknout radostí, místo toho se ale usmála. A překvapilo jí, že se Malfoy nemračí. Spíš se jen baví její reakcí. Potkali se totiž na cestě k Snapeovu kabinetu a nějak se to protáhlo.
"A sakra! Trest!" Ginny zbledla.
"Malfoyi, kolik je hodin?"
"Proč?" nedochází to blonďákovi.
"No proč asi- Snape," osvětlím mu naši situaci.
Malfoy popotáhl rukáv a na jeho zápěstí se leskly stylové kouzelnické hodinky.
"Ty musely stát majlant," pomyslela si Ginny a sklouzla pohledem do již tak bledého obličeje, který (je to vůbec možné?) zbledl ještě víc.
" Za tři minuty osm," odpověděl na nevyřčenou otázku Draco.
"U Brumbálových spoďárů!" zaklela jsem nahlas. Draco překvapeně (i pobaveně) zvedl obočí a k mému úžasu řekl:
"Znám jednu zkratku." Popadl Ginninu ruku (které to v tomhle okamžiku bylo úplně jedno) a pelášili směrem ke sklepení. A zbývali jim ještě tři patra.
" Pohni Weasleyová, nebo nás Snape naloží do lihu," dostal ze sebe udýchaně Draco a ne moc gentlemansky táhl Ginny za sebou.
Když v tom prudce zahnul do jedné ze zatáček. Ginny tento nečekaný pohyb nečekala a nejenže nestačila zatočit, ale i díky vlivu setrvačné síly zabrzdit a narazila přímo do obrovských přesýpacích hodin a "chudáka" Draca vzala sebou.
Bác!
Byla to velká rána a kameraman, který by tuto srážku zachytil, by dozajista vyhrál v Neváhej a toč! :)
A aby toho ještě nebylo málo, díky prudkému nárazu se přesýpací hodiny rozkymácely. Do tří vteřin bylo slyšet zvuk rozbíjejícího se skla. Draco s Ginny měli štěstí, hodiny spadly asi metr od nich, ale díky tomu leželi rovnou ve velké cloně rozvířeného písku. Zvířený písek vydával podivné zvuky ale těmi se teď studenti nijak nezabývali. Měli zavřené oči a ruce ne ústech, aby jim drobná zrníčka nevlezla do žádných citlivých partií. Stačila minutka a písek usedl na podlahu bradavické školy.
Ginny se rozkašlala a Draco se snažil dostat písek z očí.
"Weasleyová, žiješ? Nechtěl bych kvůli tvé smrti do Azkabanu," zeptal se blonďák a stále se snažil dostat písek z očí.
" Žiju a vidím, že ty taky. Ale Snape nás určitě zabije," odpověděla Ginny a ještě jednou zakašlala.
"Mno, sice jsem počítal s tím, že zemřu starý a ne jako sedmnáctiletý puberťák, ale co se dá dělat. Mimochodem Weasleyová, ne že bych si nějak stěžoval, ale mohla bys oddělat svou nohu z mého rozkroku?" a zabrousil pohledem k vykukujícímu stehnu z šedé sukně, štíhlému lýtku obepnutého punčochou a černým polobotkám, jejíž špička tlačila na Dracovo mužství.
"Klid, klid, ovládej se mysli na něco hnusného- na zvracení, Goylovu nahou prdel, na staré nahé ženské," soustředil se Draco. Nebylo mu to však nic platné a "boule" v kalhotách se rychle zvětšovala.
Malá Weasleyová to samozřejmě postřehla a zčervenala jak rajské jablíčko. Oddělala nohu (jedna část mého těla byla hodně zklamaná) a přesunula pohled z mých kalhot do mé zrůžovělé tváře.
A ikdyž nechtěla, musela se smát (jelikož Dracův úšklebek- nemám se zač stydět byl neodolatelný). Draco se nad její reakcí zamračil a Ginny na intenzitě smích ještě přidala.
" Weasleyová, nevím, co ti na tom přijde směšné ale……" chtěl pokračovat Draco, ale to už ho přerušil jeden povědomí hlas:
"Milí studenti, jakpak to, že nejste na večeři?"
A nad překvapeným Dracem a Ginny se skláněl člověk, který měl být už čtyři měsíce mrtvý- Albus Brumbál.
KONEC 1. KAPITOLY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Denisa Denisa | 7. října 2007 v 16:31 | Reagovat

nádherný už se těším na další doufám že přibyde dřív než tahle:-)

2 wisty wisty | Web | 7. října 2007 v 17:34 | Reagovat

úžasný!!! moc se mě to líbí!!! tak rychle další kapču!!!

3 šarlot šarlot | Web | 7. října 2007 v 19:19 | Reagovat

úžasný, konečně někdo napsal o mém oblíbeném páru a musím říct, že mě to opravdu nadchlo, úplně mi to  dalo energii !!! moc se těším na další díl! :D

4 Sep Sep | 7. října 2007 v 19:42 | Reagovat

Děkuju za krásné komenty! A pokud vás to potěší, už jsem začala psát druhou kapitolku :-)

Šarlot: To jsem mocinky ráda, takže tu energii pořádně využij a napiš nějaké krásné dílko, které si s chutí přečtu. :-D

5 Lilly Evenova Lilly Evenova | Web | 7. října 2007 v 21:44 | Reagovat

Ak sa mam priznat pri poslednej vete som vybuchla smiechom :D A to uplne a nehovoriac o tom, ze som sa aj tak celu kapcu smiala ako najata :D Dalsia bude asi tak kedy pretoze je to uzasne :)

6 pimpinela pimpinela | Web | 8. října 2007 v 9:30 | Reagovat

začína sa to veľmi napínavo. teším sa na ďalšiu kapitolu. :))))

7 Eliota Eliota | Web | 8. října 2007 v 13:08 | Reagovat

Wow! To je hustý, už se těším na další kapitolu ;)

8 Merisa Merisa | Web | 12. října 2007 v 12:37 | Reagovat

Hurá na další :)))

9 Jane245 Jane245 | Web | 4. ledna 2008 v 14:26 | Reagovat

tak to nemalo chybu :D:D:D

10 MarryT MarryT | Web | 11. března 2008 v 16:44 | Reagovat

Vážně super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Opravdu se ti to povedlo ;-)

11 Joanne Leafs-Black Joanne Leafs-Black | 28. března 2008 v 7:52 | Reagovat

Krásný nápad. Líbí se mi, jak jsi popsala Dracovy myšlenky nahoře =)

Ale máš tam dost chyb jak slohových, tak mluvnických ;) Nechci nijak rýpat, chápej, do kapitoly jsem se úplně vžila a těch pár chyb mi tam někdy vadily a vyplivly mě zpět do reality ;)

Každopádně s povídkou pokračuj, jde ti to =)

Joanne Leafs-Black

12 R R | 16. července 2008 v 12:00 | Reagovat

"Klid, klid, ovládej se mysli na něco hnusného- na zvracení, !!Goylovu nahou prdel!!, na staré nahé ženské," --tak to mě rozesmálo za tento týden nevíc :D... jiank faj povídka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama