Listopad 2007

All for love...

17. listopadu 2007 v 14:22 Jednorázovky
!!! POZOR- AKTUALIZACE 18.11, ZA BETA DĚKUJI ELIOTĚ !!!
Bohužel se mi opravená verze povídky nevešla do jednoho článku, tudíž máte možnost si opravenou verzi přečíst ZDE! ( takže znovu přeji příjemné čtení :-)
Přicházím s novým layoutem a taky s novou jednorázovkou. BACHA, RAITING JE 18, ale stejně všichni moc dobře víme, že když si to budete chtít přečíst, tak si to přečtete :-)
Mnozí si také po přečtení budou myslet, že jsem až přehnaně romantická a tragická zároveň, že jsem směšná a sleduji až moc telenovely, romantické cajdáky a béčkové filmy. Ale ne, musím vám však oznámit, že se mýlíte. Pouze jsem odhalila kus své duše, své trápení a problémy, které jsem vyzrcadlila do této mé intimní zpovědi a vyobrazila v ní své radosti a starosti. Je zde vše, co mě poslední dobou nějak ovlivnilo- mé citové rozpoložení (které je ovšem každým dnem jiné). Děkuji všem mým čtenářům, děkuju Oscaru Wildeovi za jeho díla. Děkuju Vám všem- miluju vás….

New Layouts!!

8. listopadu 2007 v 21:21 Moje layouty
Šarlot prosila, abych jí udělala nějaký ten lay a já jsem projistotu vyrobila tři :D. Omlouvám se, ale ve všech se vyskytuje černá :D .....Takže kdokoliv je bude chtít použít, ať mi písne a hlavně- dodrží všechna pravidla!!! P.S- Zahlasujte prosím i v anketce pod článkem......
* LAY Č.1- Dan's world, nečekaně s motivem Dana :D Najdete ho TADY.
* LAY Č.2- Student's love......Ron/Herm. Najdete ho TADY.
* LAY Č.3- Trio, aneb nebelvírská trojice z HP5. Najdete ho TADY.
TAK SNAD SE VÁM BUDOU ALESPOŇ TROCHU LÍBIT! :-)

Nové fotky z HP5 DVD

4. listopadu 2007 v 21:29 Obrázky
Objevila jsem pár opravdu zajímavých foteček. Jedna je z filmu a další čtyři z DVD bonusů... aneb zmijozelská šikana :-D Muhehe... Zmijozel vládne!! ;-)
UŽ SE NA TO DÉVÉDÉČKO TĚŠÍM!!

Tramtadadáá!!!

4. listopadu 2007 v 16:06 | Sep |  Nástěnka
Opět změna designu... řeknu vám, že z toho minulého (až nechutně světlého a optimistického) se mi udělalo poněkud nevolno a nahradila jsem ho něčím tmavším- vždyť modrá je dobrá, ne?? ...Tak snad se bude líbit! (Mému skromnému alteregu se moc páčí!) :D No, snad jsem se strefila do vašeho vkusu.
P.S- Pokud jde o psaní povídek- minulý týden jsem se léčila z nemoci a teď na mě dopadlo něco jako "podzimní únava"?... absolutně nejsem schopná napsat nic humorného a psaní mi jde pomalu, strašně pomalu. Právě totiž sepisuju jednu depkoidní a snad i zajímavou jednorázovku, ale netuším, kdy jí vůbec dopíšu. Můžu vám akorát říct že bude temnější, hlubší a zvrácenější, než co jsem kdy napsala... :-)
Prozatím se loučím.........