Prosinec 2007

Drabble- Vražedný přístroj :D

31. prosince 2007 v 15:26 | Sep |  Povídkový opar
Tohle delší drabble (ano, zase sem se SILNĚ netrefila do 100 slov) posílám Melise a Jane...... a všem, kteří fandí páru Draco/Ginny!! :-)
"A co zkusit tenhle čudlík?" přemýšlí nahlas dospělý blonďatý muž nad zapeklitým přístrojem. Zabliká červené světýlko.
"Co s tím?" Neví si rady. Po chvíli se však světýlko změní na zelenou.
"To je ono. Už to funguje," pochvaluje si.
"Malfoyi, ty jsi génius. K čemu nějaká pomoc, když to zvládneš sám," naparuje se.
"Vůbec, ale vůbec tady nepotřebuješ nějakou zrzavou hysterku, aby tě komandovala jak malého kluka," vesele si pobrukuje a chystá se onen záhadný přístroj použít.
Ještě před tím ho nanečisto vyzkouší a jde do akce.
"Jak že to říkala?" přemýšlí.
"Od kořínků ke konečkům," nakrčí čelo "alespoň myslím."
První pokus.
"Jde to hladce," raduje se. Přesně, jak to má být- jsou úplně rovné.
Druhý pokus.
"Jau, ale co to?" zařve bolestí a chytne si popálené čelo.
Přístroj letí na druhý konec místnosti. Čelní střet se zdí nepřežije.
Bytem se roznáší zvuk přemístění.
"Miláčku?" ozve se ženský hlásek. Osoba vejde do koupelny. A uvidí stát snoubence s provinilým výrazem ve tváři a rukou na čele. Vševědoucím pohledem přejede po místnosti, až se znovu zastaví na muži.
Dá ruce v bok a laskavým hlasem praví:
"Říkala jsem ti Draco, že nemáš tu moji žehličku na vlasy používat. Vidíš," kývne směrem k popálenému čelu blonďáka "za neposlušnost se platí."
Provinilec i nadále strnule stojí.
"Ty se nezlobíš?" zeptá se opatrně.
Rusovláska se usměje a obejme ho.
"Nezlobím, ale doufám, že sis z toho vzal ponaučení," praví vážně.
"Že bez snoubenky žehličku do ruky neber," škádlí ji "nebo, chceš-li přijít k úrazu, vem si na pomoc mudlovskou vražednou hračku?"
"Správně," odpoví značně samolibě budoucí paní Malfoyová a přisaje se k rtům svého milovaného. Chytne jeho obličej do dlaní a…
"Au!" zasykne bolestí Draco. "Pozor Ginny," zašeptá "vždyť víš."
Oba se navzájem zasmějí a pokračují přesně tam, kde skončili…
* KONEC *

Dvě nové spřátelené stránky..

31. prosince 2007 v 15:21 | Sep |  News
Dnes se mi v kolonce Oblíbených stránek objevily dva skvělé blogy.
* Jako první mám čest Vám představit Melisin bloček, který najdete NA TÉTO STRÁNCE . Jeho autorka, Melisa, má stejnou slabost pro zmijozelské jako já, za což jí dávám velké plus :D A podle dnešního setkání ji můžu označit za perfektního človíčka, který je pro každou srandu. Její blog je sice ještě v plenkách, ale úspěšně roste a najdeme v něm mnoho zajímavých povídek, jak kapitolovek, tak smrtících jednorázovek (jako je Luciusova hračka :-) Tento bloček vřele doporučuju, stojí za shlédnutí…
* A jako další je tu sblog Jane. ZDE čekají čtenáře hotové žně, plno povídek (především z doby Pobertů), k tomu skvělý design. Navíc se zdá, že autorka má slabost pro Siriuse (kdo by se jí taky divil, že), takže všechny jeho fanynky, neváhejte :-D

Jednorázovky na přání

30. prosince 2007 v 21:56 | Sep |  Nástěnka
Opět otevírám jednorázovky dle vašeho přání, ovšem pouze 3 povídky (pro mě nejzajímavejší, nejatraktivnější, nebo nejoblíbenější vámi) hodlám sespsat v nejbližší době. Ovšem, na ostatní se dostane taky... pozdější povídky budou psány s ohledem na tuto sekci, které budu přikládat velký důraz. :-) Pokud tedy máte chuť mi napsat, nezapomeňte:
1. Uvést hlavní postavy (prosím ale, aby alespoň JEDNA byla ze Zmijozelu)
2. Žánr povídky (popřípadě raiting, pokud chcete něco peprnějšího :D
3. Časovou osu ( boba Pobertů, před narozením brýlatého skrčka, apod.)
Mno, snad to budu stíhat... jestli skončím někde s vyteklým mozkem... co se dá dělat :D

Draco/Pansy

30. prosince 2007 v 21:19 | Sep |  Obrázky
Už dlouho jsem nepřidala žádné pěkné obrázky... tentokrát pro příznivce Draca a Pansy... :D

Bacha! Spoilery!!!

30. prosince 2007 v 21:13 | Sep |  Knihy
Na TÉTO úžasné stránečce najdete celý chat s Rowlingovou přeložený do slovenštiny. Právě tady se můžete dočíst, jak to dopadne s Dracovými potomky, zda byla Narcissa smrtijedem a koho opravdu milovala Bella.
A to nejzajímavější sem přidávám...

Úvod

30. prosince 2007 v 14:27 | Sep |  O čem se nemluví (+18)
Krátce po vítězství zla nad dobrem, se nad celým mudlovským světem začala stahovat černá mračna. Lord Voldemort nabral po válce ještě více sil, než kdykoliv předtím. Většina kouzelníků, která zůstala na živu, se na jeho stranu přidala jen pro záchranu svých rodin. Smrtijedi se mohli s kápěmi na hlavě volně pohybovat po Obrtlé i Příčné ulici, rovněž i po mudlovských komunikacích. Nebylo výjimkou, že se přímo na ulicích konaly hromadné popravy. Jen tak pro zábavu smrtijedi zabili třeba stovku mudlů a mudlovských šmejdů najednou, mezi nimiž byli často i ženy a děti. Přímo u domů a před stovkami kouzelníků, kouzelnic a kouzelníčků mučilo a týralo, vraždilo se na potkání.
V této době temna, se většinou nikdo neodvážil vyjít večer na ulici. Jen blázen by absolvoval cestu do obchodu sám. Občas se jen někde mihly pláště smrtijedů, kteří se šli pobavit na Obrtlou ulici. Po pádu ministerstva kouzel a tím i mnoha nejrůznějších základních zákonů, které zakazovaly provozování černé magie, se začaly čím dál tím víc množit kanibalské kulty, zakázané lektvary a nejrůznější séra, nepovolené předměty, černé trhy a taky kouzelnické nevěstince. Právě tam se smrtijedi chodili pobavit po náročném dni…a nejznámější podnik byl U Baltazara.
*****
Toto je tak nějak menší úvod do děje tří (i když na sebe nezávislých) příběhů temné doby. Zanedlouho se seznámíte se třemi různými postavami, jejichž osudy se navzájem ovlivňují a prolínají se. Tyto příběhy rozhodně nebudou pro malé nevinné děti (a to my rozhodně nejsme, že :D, tyto příběhy budou plny hněvu, někdy i něhy, zoufalství, lidských potřeb, chtíče, zvrácenosti, bolesti a šílenství. Vítejte v Novém světě……….

PB, 4. kapitola 3. část

30. prosince 2007 v 11:19 | Sep |  Pure Blood fanfiction
Jelikož sem se zase jednou rozepsala, posílám i poslední část 4. kapitoly, ANEB Něco nového začíná :-)

PURE BLOOD, 4. kapitola 2. část

29. prosince 2007 v 21:55 | Sep |  Pure Blood fanfiction
Ano, vidíte dobře, zrak vás nešálí. Po dlouhé době tu máte novou kapitolku mé první ff ! :-D Po dlouhém rozmýšlení, zda s ní neskončit úplně, jsem se rozhodla ji dopsat, tak snad vás tato zpráva potěší :-)
Jinak jsem se rozhodla pro pár změn a doufám, že k dobru, jelikož mi hlavní postava začala zavánět nesnesitelnou MS (a já ji chtěla jen jako rozmazlenou aristokratku :-D takže doufám, že lehce změněný styl se vám bude stejně (ne-li víc) líbit.
A PRO VŠECHNY, KTEŘÍ SI CHTĚJÍ OŽIVIT PB OD ZAČÁTKU, TU MÁM VŠECHNY DOSUD NAPSANÉ (i s touhle dnešní) KAPITOLY KE STÁHNUTÍ- !! ODKAZ !!
Přeji příjemné čtení..

Koho že si Draco Malfoy vlastně vzal??

28. prosince 2007 v 17:25 | Sep |  Knihy
+ Jako bonus přidávám vlastnoruční zápisky Rowlingové (kde mimochodem najdete Dafné ještě pod starým jménem Queenie :-)

Taková malá vánoční soutěž

24. prosince 2007 v 11:33 | Sep |  Nástěnka
Ano, ano. Dlouho jsme si nezasoutěžili. A tentokrát to bude soutěž určená pro čtenáře Neverending story. Otázka zní: Co je na této povídce zajímavé?? (Nemyslím tím Draca, ani Ginny, ani cestování v čase). Už od první kapitolky jsem se o něco snažila... a vložila to do příběhu. :-D
Malá nápověda: Podívejte se na CELÝ článek, nejen na text povídky.
Kdo na to přijde, ať písne do komentů, ale bacha TERMÍN JE JEN DO DNEŠKA! Vítězi chci věnovat speciální vánoční jednorázovku. :-) A taky si může vybrat, co že mu mám pěkného napsat, dle jeho přání. :-)
Snad to tedy nebude tak TĚŽKÉ, přeji hodně zdaru...

Diskuze o novém image Draca v HP6

24. prosince 2007 v 10:59 | Sep |  Interactive
Vím, že tahle informace je už poněkud staršího data, ale prostě mě zajímal Váš názor :-)
Pokud tedy ještě někdo neviděl nové záběry z Prince, má možnost je zkouknout ZDE, kde mimo jiné uvidí záběry našeho milovaného zmijozeláka, posílajícího pěknou kletbičku brejlounovi. (viz scéna z vlaku). Právě tady máme možnost ohodnotit novou změnu blonďákova image :-D a jak řekla jedna fanynka z potterwebu:
"Já jsem ze změny Dracovi vizáže docela nadšená - vypadá totiž přesně jako nadějný, natěšený mladý Smrtijed." A nezbývá mi nic jiného, než souhlasit. :-D A co si myslíte vy?? Nezapomeňte hlasovat v anketce pod článkem.

NS 3. KAPITOLA- Těžký úděl Malfoye...

24. prosince 2007 v 9:43 | Sep |  Neverending story
Povídka NS je zpět!!! Odhlasovali jste si, že tato kapitolka bude nabitá množstvím emocí a sem tam i tou erotikou... nebudeme to přehánět!! :-D
POŽADUJI KUPU KOMENTŮ, JINAK SI MĚ NEPŘEJTE!! :-D
A v minulém díle jste četli: Ginny s Dracem se nechtěně ocitnou v Bradavicích roku 1977. Musejí si vymyslet nové identity a především- nezměnit budoucnost! Mezitím se v Brumbálově pracovně stane kupa věcí- od potřísnění Brumbála medovinou, až do erotickou show našeho párečku za přítomnosti ředitele. A nakonec veselá novinka o tom, že budou spát sami v jedné ložnici. :D

Lynčujte mě, jak je libo...

24. prosince 2007 v 9:21 | Sep |  Nástěnka
Já vím, já vím.... naslibovala jsem Vám kupu povídek a kde nic, tu nic. Ptáte se proč? Blbá shoda náhod. Dva týdny jsem nic nepřidala a zde mám svoji obhajobu :-) První týden jsem absolutně nestíhala (ať už to bylo školou, či výpomocí v rodinném obchodě) a ten druhý mě zastihla angína. Takže jsem vesele ležela v posteli a se psaním jsem měla utrum.
Návštěvníkům, kteří mi ještě zůstali věrní SLIBUJU, že se budu opravdu moc snažit všechno dopsat, takže alespoň budete mít přes prázdniny co číst. :-)
Ikdyž si teda nejsem jistá, zda mě ta pauza nepoznamenala a neprojeví se na kvalitě povídek- v poslední době se u mě projevuje zvláštní minimalismus (pochopíte, až dočtete konec 3. kapitoly NS). Navíc, snad mi komedie zase půjdou, poslední dobou jsem jen depkovala.
A hlavně: PŘEJI VÁM VŠEM KRÁSNÉ PROŽITÍ SVÁTKŮ VÁNOČNÍCH! (Hodně zdraví, hodně tepla rodinného krbu, hóódně dárků a tak dále...)
P.S.- Taky vás štve to mizivé procento sněhu v našich zeměpisných šířkách? (U nás není nasněžený ani cenťák). Bůů :-(

Na co se můžete v brzké době těšit???

9. prosince 2007 v 21:08 | Sep |  Nástěnka
Takové malé info, co zde v tomto týdnu přibude. Je to vlastně taková malá návnada na všechny návštěvníky a čtenáře, aby se obnovila návštěvnost. Ale pšššt :D
*
V nejbližších dnech dodám 3. díl Neverending Story se slíbenou erotikou :D Dále mám zpola napsanou jednu depresivně a hodně! eroticky laděnou jednorázovku. Takže fanoušky erotiky čekají hotové žně! Pokud budu taky stíhat, určitě se dostane i na drabble. :-)
A nakonec Vás čeká opravdová chuťovka- nová rubrika Bulvár, Vás dostane! :D
*
Doufám, že sem Vás dostatečně navnadila! :D Tak zas, příště...

Co říkáte na Narcissu?

9. prosince 2007 v 20:52 | Sep |  Interactive
Po dlouhé době nová anketka i s diskuzí :-)

Možná...

9. prosince 2007 v 16:45 | Sep |  Povídkový opar
Když přidáme kapku deprese a smícháme ji s kapkou romantiky... vznikne nám toto drabble. Přeji příjemné čtení ;-)
Měli jste někdy pocit, že váš život stojí za nic?
Určitě měli.
Cítíte se sami a tak prázdní.
V máte lebce vyryto tisíce otázek. Ale nikde odpovědi.
Přemýšlíte o všem. O sobě, o ostatních.
A nakonec docházíte k závěru, že vše je jen otázka výchovy.
Jste jako pokusná zvířata vydaná do rukou rodičů.
Co by bylo, kdyby se k vám chovali jinak, jinak vás vychovali?
Na vašem místě by stál jiný člověk.
Přemýšlíte.
Uhodíte rukou do kamenné zdi.
Odpovědí je vám křupnutí v kloubech a bolest rozedřené kůže.
Slyšíte kroky.
Nemáte chuť ani sílu utéct.
Kroky se přibližují.
Před vámi stojí dívčí silueta a kráčí v před.
Hledíte do zelených duhovek.
Pohladíte jemnou tvář s roztomilými pihami.
Prohrábnete vlasy barvy zázvoru.
Vaše rty se přibližují…
Vzepřít se rodině?
Možná…
Uděláte poslední krok vstříc polibku.
A vaše duše se navždy spojí…
Možná…

Asi jsem fakt divná, ale…

9. prosince 2007 v 12:00 | Sep |  Nástěnka
Hlásím se opět po 22 dnech pauzy, se kterou jsem ani nepočítala. Takže se i tomu zbytku lidiček, kteří ke mně (ještě doufám) chodí, omlouvám, ale měla jsem k nepřítomnosti své důvody.
Svět Harryho Pottera, to je jedno velké kouzlo, které je neustále vháněno do našeho více, či méně nudného života. To mi snad potvrdí každá spisovatelka, nebo "jen" blogařka zabývající se tímto tématem.
Kolik jste strávili probděných nocí psaním, abyste udělali radost svým věrným čtenářům? Kolikrát jste se vykašlali na učení a začali sepisovat sebemenší nápad, nebo jen blbinku? Kolikrát jste zůstali doma a ponořili jste se do světa HP, zatímco ten "obyčejný" svět jste ponechali svému osudu- ať si lidé tam venku dělají, co chtějí!
Teprve až nedávno jsem si uvědomila, že svět je i někde tam, za obrazovkou počítače a kolik jsem toho promeškala- oslavy s vrstevníky, výlety s rodinou………. A najednou….jsem začala žít svůj život. Život už skoro sedmnáctileté holky, který není nijak nudný. Naopak, je stejně barevný a hřejivý…. Jediným problémem je najít to kouzlo! A to se mi snad povedlo. :)
Neříkám, že psaní lituji, to nikdy- a jak už jsem několikrát říkala- vy jste má inspirace! Avšak, blog už není a nikdy nebude mou prioritou číslo jedna. I nadále do něj budu vkládat své pocity, svou duši stejně láskyplně jako doposud.
Možná to bude znít pitomě, ale tato stránka je kus mne samotné a jsem moc ráda za každou vaši návštěvu a předání každého kouzla z mých povídek do vašich srdcí. To je pocit k nezaplacení.
Jinak řečeno dvěma slovy: JSEM ZPĚT! :-D
Děkuji