Březen 2008

Lay s Ginny (Bonnie)

5. března 2008 v 23:32 | Sep |  Moje layouty
Tak tenhle sem měla v PC už hodně dlouho...takový světloučký, optimistický. Nechtělo se mi kvůli němu dělat nový blog s layem, tak ho dávám sem.
+ Je k němu i spousta bonusů... asi mě to tenkrát hodně chytlo :D

Malinká otázečka na dobrou noc..

5. března 2008 v 22:44 | Sep |  Nástěnka
V těchto dnech zde budu provádět takové malé výzkumy... takže budu trošku otravovat vás, panstvo... Budu vděčná za co nejvyšší počt komentářů (nebojte, jde to na dobrou věc), takže toho nebudete litovat...

Chcípák se vrací

5. března 2008 v 22:04 | Sep |  Nástěnka
Zbylí přeživší, kteří ještě navštěvují tyto stránky a nezalekli se těchto článků, neustálé autorčiny absence a neustálých emocionálních záchvatů mé šílené osoby... vítám vás. Připadám si jako největší neschopák, ale díky skoro třítýdenní absenci díky zánětu průdušek sem bohužel neměla možnost přístupu na pc, takže sem absolutně nic nemohla začít sepisovat.
Nicméně... mám pro Vás menší překvapení. A protože to je překvapení tak... no prostě, BLOČEK SE BUDE STĚHOVAT na novou adresu :-) A ještě větší překvapení je, že desing je hotov a stačí jen přidat články. Proto taky zde také v nejbližší době nehodlám vkládat nějaká veledíla, ale spíše drabblata a podobně, jelikož bych Vás ráda uvítala i nějakými povídkami na novém blogu :-)
Snad se tedy máte na co těšit a odpustíte mi tuhle příšernou odmlku *smutně koukám* :-). No a abych tento snad trochu "převratný" článek nějak působivě zakončila, tak posílám jedno hóódně zajímavé videiko:
Ehm... ne, nezbláznila jsem se :D Manamana.....