Duben 2008

Konec stránky- čtěte až do konce..

26. dubna 2008 v 14:23 | Sep |  Nástěnka
Ano. Podle nadpisu jste snad pochopili.... děkuji všem za překrásný rok a půl s vámi, děkuji všem ať už mým přátelům spisovatelům (pro mě jsou tedy přátelé určitě, otázkou, zda jsem pro ně to samé já), náhodným i nenáhodným návštěvníkům a především....mým věrným čtenářům, kterým vzdává hold už !jen! (a nejen proto) že mi věnovali s každou přečtenou řádnou svůj volný a čas a každým komentářem mě jakž takž vyburcovali (snad) k lepším výkonům a měli se mnou obrovskou trpělivost- za to hlavně děkuji! Byli jste úžasní....
Nesnáším loučení, jsem strašný slaboch a pokaždé pláču, ale když už se rozloučit, tak alespoň pořádně...protože si to zasloužíte. Nebyla bych to ale já, abych trochu uvolnila tuhle komorní a pro mě depresivní atmosféru...takže se loučím po svém. :-)

Zmijozelské doupě- lay

26. dubna 2008 v 13:22 | Sep |  Moje layouty
Dávám přednost recyklování, než házení do sběru...takže, tenhle layout i s adresou byl původně můj nový blog, takže se nezalekněte podivně znějících rubrik (které sem vymýšlela docela sama-jde to vidět :-D A ty dva články v něm prostě ignorujte.
Layout najdete- TADY
(Pokud má někdo zájem, může si lay nechat i s původní adresou a se vším, co naleznete v něm- nějaké obrázky... záleží pouze na vás).